Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Het University College Roosevelt (UCR) hoeft niet te rekenen op extra steun van het ministerie van Onderwijs, nu de instelling in zwaar weer verkeert. Dat blijkt uit de antwoorden van minister Eppo Bruins op schriftelijke vragen van GroenLinks-PvdA. De eerdere bezuinigingen worden niet teruggedraaid.
Bestuurder ongeluk Borssele mogelijk onder invloed
BORSSELE - De bestuurder die zondagavond bij Borssele met zijn auto in een sloot belandde, reed mogelijk onder invloed van alcohol. De politie doet nog verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Wilhelminatoren moest worden opgeknapt vanwege betonrot
De Wilhelminatoren in Valkenburg, die zondagmorgen vroeg spontaan instortte, stond op het punt om opgeknapt te worden vanwege betonrot. Met name de zesde verdieping, vlak onder de kroon van de bijna 35 meter hoge monumentale toren, had een opknapbeurt nodig.
Dienst gevangenissen doet aangifte van diefstal van 120.000 euro
DEN HAAG (ANP) - De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) heeft aangifte gedaan van "het wederrechtelijk onttrekken" van middelen bij het gevangeniswezen. Het gaat om een bedrag van 100.000 tot vermoedelijk ongeveer 120.000 euro, schrijft staatssecretaris Ingrid Coenradie (Justitie en Veiligheid) maandag in een brief aan de Tweede Kamer.
De stelling
Woont u in een stad of een dorp? Lees meer
Vacatures
-
1.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
2.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
3.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
4.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
5.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
6.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
7.
Automonteur
AVH auto's Kapelle -
8.
Pakketbezorger
Interdistri Kapelle