Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Gewonde na val van schip bij Sluizencomplex Terneuzen
Hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor de melding van een persoon te water bij het sluizencomplex in Terneuzen. Onder meer een traumahelikopter en een duikteam werden naar de Buitenhaven gestuurd.
Ernstig ongeluk in sluis Buitenhaven Terneuzen (video)
TERNEUZEN - Bij het sluizencomplex aan de Buitenhaven in Terneuzen is donderdagavond iemand zwaargewond geraakt bij een val. Verschillende hulpdiensten kwamen ter plekke.
Hij is een oude bekende in Nederland én een trouwe bondgenoot van Donald Trump: Pete Hoekstra. De voormalige Amerikaanse ambassadeur in ons land is door de huidige president van de Verenigde Staten voorgedragen als ambassadeur in Canada. Geen onbelangrijke post, gezien Trumps verlangen om Canada als 51ste staat te annexeren en de handelsoorlog die momenteel tussen de twee landen woedt. Al bleek donderdag, toen Hoekstra door de Senaatscommissie werd ondervraagd over zijn toekomste functie, daar ietwat anders over te denken.
EU-buitenlandchef: Rusland zal instemmen maar met voorwaarden
PARIJS (ANP/RTR/AFP) - Volgens EU-buitenlandchef Kaja Kallas is het meest voor de hand liggende scenario dat Rusland akkoord gaat met het Amerikaanse voorstel voor een staakt-het-vuren, maar wel onder bepaalde voorwaarden. Volgens Kallas weten de Verenigde Staten dat Rusland tijd rekt, wat de VS niet willen.
De stelling
Maak het lidmaatschap van de bibliotheek voor iedereen gratis Lees meer
Vacatures
-
1.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
2.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
3.
Operator Verse Mosselen
Rvyerseke Yerseke -
4.
CNC Kantbank Operator
RainTec Kapelle -
5.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
6.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
7.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
8.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes