Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Klanten willen naar de wc in de supermarkt, in Koudekerke kan dat
Een wc in de supermarkt is geen overbodige luxe. Eén op de vijf Nederlanders geeft aan dat ze dit belangrijk of zelfs essentieel vinden. Dat blijkt uit onderzoek van het MDL-fonds dat werkt aan onderzoek naar maag- darm- en leverziekten. Mensen met een beperking of chronische aandoening willen ook zorgeloos boodschappen doen. In Zeeland hebben de meeste supermarkten geen openbaar toilet, maar er zijn een aantal die hier wel over beschikken.
Brandend riet zorgt voor hinderlijke rook boven Waarde
WAARDE - Een buitenbrand bij Waarde heeft vanavond voor wat overlast gezorgd in het dorp. De brandweer van Krabbendijke werd ingezet.
Werkloosheid neemt vooral toe onder 25-plussers
DEN HAAG (ANP) - Het aantal werklozen in Nederland is in februari gestegen naar 392.000, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Vooral onder 25-plussers nam de werkloosheid toe. Sinds 2020 bestaat een steeds groter deel van de beroepsbevolking uit 25- tot 45-jarigen. In de afgelopen drie maanden kwamen er gemiddeld 7000 werklozen per maand bij. Hiermee kwam het werkloosheidspercentage in februari uit op 3,8, even hoog als in januari toen het voor het eerst in vijf maanden toenam.
De stelling
Stop thuisonderwijs op basis van geloof of levensovertuiging Lees meer
Vacatures
-
1.
CNC Kantbank Operator
RainTec Kapelle -
2.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
3.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
4.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
5.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
6.
Pakketbezorger
Interdistri Kapelle -
7.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
8.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis