Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Politie onderzoekt steekincident Vlissingen
De politie doet onderzoek naar een incident waarbij een 49-jarige man uit Vlissingen gewond is geraakt. De man is waarschijnlijk neergestoken, meldt de politie.
Kia gezocht vanwege gewelddadige woningoverval Sluiskil
SLUISKIL - De politie denkt te weten in welke auto de daders reden die op 9 december 2024 een woning aan de Zuidhof in Sluiskil overvielen. Ook is meer zicht op de vermoedelijke vluchtrichting.
Politie: ‘Slachtoffer steekpartij Vlissingen was doelwit van pesterijen’
De man die zondagavond Vlissingen werd neergestoken, was de afgelopen tijd het doelwit van pesterijen. Dat meldt de politie.
Verdachte moord 17-jarige in Winsum: doden was nooit de bedoeling
GRONINGEN (ANP) - Jamesly S., verdacht van het doden van zijn 17-jarige ex-vriendin in het Groningse Winsum op 21 februari vorig jaar, zegt dat het nooit de bedoeling is geweest dat het slachtoffer het leven zou laten. Hij wilde haar bang maken, haar laten schrikken, verklaarde hij maandag voor de rechtbank in Groningen.
De stelling
Woont u in een stad of een dorp? Lees meer
Vacatures
-
1.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
2.
Assistent Depotmedewerker
Martens Renewables Nieuwdorp -
3.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
4.
Verkoopmedewerker
Warmteservice Vlissingen -
5.
Zelfstandig Dakdekker
DJL Dakspecialisten Kapelle -
6.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
7.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
8.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen