Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Goedemorgen! Het is vandaag donderdag 13 februari en dat is meteen de laatste kans om nog wat te regelen voor je geliefde, want morgen is het Valentijnsdag. We hebben het vandaag over de strafzaak tegen de notaris van Maerloo, de eerste opnames voor een gloednieuwe docudrama zijn vandaag en is er een handtekeningactie gestart om te voorkomen dat er meer Zeeuwen komen.
Brandje op industrieterrein Rilland
RILLAND - De brandweer van Rilland heeft vanmiddag een brandje geblust op het industrieterrein.
Twaalf mensen zijn gewond geraakt toen een granaat in een café werd gegooid in de wijk Village Olympique in de Franse stad Grenoble. Twee mensen verkeren in kritieke toestand. ,,Iemand kwam binnen en gooide een granaat, zonder een woord te zeggen en rende toen weg”, zei de officier van justitie tegen verslaggevers.
GRENOBLE (ANP/AFP) - Twaalf mensen zijn gewond geraakt toen een granaat in een café werd gegooid in de wijk Village Olympique in de Franse stad Grenoble. Twee mensen verkeren in kritieke toestand. "Iemand kwam binnen en gooide een granaat, zonder een woord te zeggen en rende toen weg", zei de officier van justitie tegen verslaggevers.
De stelling
Valentijnsdag is commerciële onzin Lees meer
Vacatures
-
1.
Backoffice Medewerker
CuraJob Goes -
2.
Logistiek Medewerker Binnendienst / Buitendienst (m/v) – 40 uur
Ademar b.v. Oost-Souburg -
3.
Doktersassistente
Huisartsenpraktijk Schoot Goes -
4.
Leidinggevende met ervaring 32-38 uur
Helens Bakery B.V. Middelburg -
5.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
6.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
7.
Hairstylist + Stagiaire (BOL/BBL)
Hairpoint goes Goes -
8.
Verpleegkundige gedetacheerd
CuraJob Goes