Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Zeeland wil meer zand. Rijkswaterstaat heeft voor de komende jaren vastgesteld hoeveel zand er opgespoten moet worden op de Zeeuwse stranden, maar de provincie vindt dat niet genoeg. In een brief aan minister Barry Madlener (Infrastructuur en Waterstaat) vraagt Zeeland om twintig procent meer zand dan nu op de planning staat.
Politie en Provincie Zeeland waarschuwen voor oplichters
MIDDELBURG - De politie en Provincie Zeeland waarschuwen voor oplichters die zich voordoen als medewerkers van hun organisaties.
Oud-minister van Natuur en Stikstof Christianne van der Wal stopt na anderhalf jaar al als Kamerlid voor de VVD. Het Kamerlidmaatschap was ‘een jas die haar minder past’. Wat Van der Wal hierna gaat doen weet ze nog niet, zegt ze in een gesprek met de pers. Ze laat ook weten hoe haar gezin reageert.
Macron maant legerchefs: tijd dringt voor troepenplan Oekraïne
PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron heeft de andere landen die willen bijdragen aan een beschermingsmacht voor Oekraïne gemaand voort te maken met hun plannen. Nu de vredesbesprekingen vaart krijgen, moet er een concreet plan op tafel komen, hield Macron de hoogste militairen voor van 36 landen die een bijdrage willen leveren.
De stelling
Maak het delen van beelden van gewonden strafbaar Lees meer
Vacatures
-
1.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
2.
Automonteur
AVH auto's Kapelle -
3.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
4.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
5.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
7.
Verzorgende IG gedetacheerd
CuraJob Goes -
8.
Kok/ Medewerker keuken
Restaurant de heksenketel Vrouwenpolder