Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
De bewoners van een huis in de Blikkenburg Vlissingen kregen gisteren de schrik van hun leven toen ze tijdens het opruimen een bijzonder dier aantroffen. Naast de koelkast lag namelijk een slang. Het bleek te gaan om een python van ongeveer een meter lang.
Botsing: Vermoedelijk rood verkeerslicht genegeerd
TERNEUZEN - Vermoedelijk is één van de betrokkenen van de zware aanrijding dinsdagavond in Terneuzen door rood gereden. Dat meldt de politie. Bij de botsing raakten twee personen gewond.
Wat Eten We Vandaag: Miso karamel taart
Zin in iets bijzonder lekkers? Probeer dan eens deze miso karamel taart. De taart combineert de rijke, zoete smaak van karamel met een hartig vleugje miso. Dit unieke dessert is perfect voor wie op zoek is naar iets verrassends en onweerstaanbaars.
Duizenden Israëliërs demonstreren tegen regering Netanyahu
JERUZALEM (ANP) - In Israël zijn duizenden mensen de straat opgegaan om te demonstreren tegen de regering van premier Benjamin Netanyahu. De betogers blokkeren een belangrijke toegangsweg naar Jeruzalem, berichten Israëlische media als The Jerusalem Post en Times of Israel. Ze demonstreren tegen het hervatten van de grootschalige aanvallen op de Gazastrook en het geplande ontslag van de topman van veiligheidsdienst Shin Bet.
De stelling
Stop thuisonderwijs op basis van geloof of levensovertuiging Lees meer
Vacatures
-
1.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
2.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
3.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
4.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
5.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
6.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
7.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
8.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele