Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Bijzondere vondst tijdens opruimwoede: koningspython naast koelkast
De bewoners van een huis in de Blikkenburg Vlissingen kregen gisteren de schrik van hun leven toen ze tijdens het opruimen een bijzonder dier aantroffen. Naast de koelkast lag namelijk een slang. Het bleek te gaan om een python van ongeveer een meter lang.
Botsing: Vermoedelijk rood verkeerslicht genegeerd
TERNEUZEN - Vermoedelijk is één van de betrokkenen van de zware aanrijding dinsdagavond in Terneuzen door rood gereden. Dat meldt de politie. Bij de botsing raakten twee personen gewond.
Bijzondere vondst in Vlissingse woning: Koningspython naast koelkast
Bewoners van een woning in Vlissingen keken raar op toen ze aan het opruimen waren. Naast koelkast troffen ze namelijk een slang. Een koningspython om precies te zijn.
Defensie wijst militairen nog eens op richtlijnen voor appgebruik
DEN HAAG (ANP) - Defensie gaat militairen opnieuw wijzen op de richtlijnen die gelden voor verantwoord gebruik van apps als Strava, waarmee ze niet alleen persoonsgegevens, maar ook hun locatie kunnen prijsgeven. Dat laat een woordvoerder weten naar aanleiding van een bericht van Omroep Gelderland, die via de sportapp vrij eenvoudig de namen van een kleine duizend militairen wist te achterhalen.
De stelling
Stop thuisonderwijs op basis van geloof of levensovertuiging Lees meer
Vacatures
-
1.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
2.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
3.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
4.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
5.
Operator Verse Mosselen
Rvyerseke Yerseke -
6.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
7.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
8.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke