Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Aantal Zeeuwse jongeren met een rijbewijs neemt af
Het aantal jongeren tot 20 jaar met een autorijbewijs in Zeeland is in vijf jaar tijd met bijna 20 procent afgenomen. Dat blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De afname in Zeeland is hoger dan in de rest van het land.
Auto’s in botsing op Bossenburghweg in Vlissingen
VLISSINGEN - Op de Bossenburghweg in Vlissingen zijn maandagochtend twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen. Beide voertuigen liepen schade op, en de airbags gingen af.
Al 25 jaar is Linda de Mol de koningin van de zondagavond met haar gouden koffers in Postcode Loterij Miljoenenjacht. Aan Winston Gerschtanowitz de eer om thuiswinnaars blij te maken met een - meestal - fors bedrag, maar wanneer verschijnt het bedrag op de bankrekening? En wie helpt de geluksvogels op weg? Winnaarsbegeleider Roel Eleveld bij de Postcode Loterij legt uit hoe dat zit.
Yeşilgöz hoopt op snel perspectief voor nieuw staakt-het-vuren
DEN HAAG (ANP) - VVD-leider Dilan Yeşilgöz spreekt op X haar hoop uit dat er weer snel perspectief komt op een staakt-het-vuren tussen Israël en Hamas. De berichten van nieuwe Israëlische aanvallen op Gaza noemt zij "zwaar nieuws". Door Israëlische bombardementen zijn volgens het gezondheidsministerie in Gaza 330 doden gevallen.
De stelling
Stop thuisonderwijs op basis van geloof of levensovertuiging Lees meer
Vacatures
-
1.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
2.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
3.
Operator Verse Mosselen
Rvyerseke Yerseke -
4.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
5.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
6.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
7.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
8.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele