Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Gaslekkage bij graafwerkzaamheden in Sluis
SLUIS- De brandweer van Sluis is vanmorgen ingezet voor een gaslekkage. Het incident is overgedragen aan de netbeheerder.
De asielwetten van minister Faber lijken nu al gedoemd te mislukken. De PVV-bewindsvrouw blijft erbij dat haar wetten ‘goed’ zijn. Ze ligt daarmee op ramkoers met CDA en SGP, die de wetten willen aanpassen. Juist die partijen heeft Faber keihard nodig voor een meerderheid in de Eerste Kamer. ,,U strijkt ons zó tegen de haren in.”
Media: Duitse dienst ziet bewijzen voor labtheorie corona
BERLIJN (ANP) - Functionarissen van de Duitse inlichtingendienst BND achten het redelijk waarschijnlijk dat het coronavirus SARS-CoV-2 is ontsnapt uit een laboratorium in Wuhan. Volgens een geheim rapport waar Die Zeit, de Süddeutsche Zeitung en de Neue Zürcher Zeitung over berichten, heeft de inlichtingendienst "plausibel bewijs" gevonden hiervoor. Al waren niet alle betrokkenen even overtuigd.
De stelling
De koffie wordt duurder en duurder Lees meer
Vacatures
-
1.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
2.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
3.
Verzorgende IG gedetacheerd
CuraJob Goes -
4.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
5.
Verpleegkundige gedetacheerd
CuraJob Goes -
6.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
7.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
8.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis