Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Nog steeds komen schepen van de Russische schaduwvloot naar de Westerschelde om brandstof te tanken. De Statenfracties van D66, PvdA GroenLinks, ChristenUnie en SP hebben dat uitgezocht. De schepen omzeilen de sancties tegen Rusland door onder een andere vlag te varen.
Brandje in meterkast woning Plevierstraat Zierikzee
ZIERIKZEE - Een brandje in een meterkast in een woning in Zierikzee is gisteren door de bewoners heldhaftig geblust. De brandweer kwam een nacontrole uitvoeren.
Wat Eten We Vandaag: Johnny cakes
Heb jij al eens van Johnny cakes gehoord? Deze gefrituurde broodjes eten ze veel op de Antillen. Je kan ze vullen met tal van ingrediënten, zoals bijvoorbeeld met kaas. Leg de kaas in de Johnny cakes wanneer ze nog warm zijn, dan smelt de kaas.
Marktwaakhond China: geen havendeal Panamakanaal zonder fiat
BEIJING (ANP/BLOOMBERG/RTR) - China lijkt de druk op te voeren tegen de verkoop van havens in het Panamakanaal door het Hongkongse conglomeraat CK Hutchison. Volgens de Chinese markttoezichthouder SAMR mag de deal niet doorgaan zonder de goedkeuring van de waakhond en moeten de partijen een mededingingsonderzoek niet proberen te omzeilen.
De stelling
Doet u vrijwillgerswerk? Lees meer
Vacatures
-
1.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
2.
Zelfstandig Dakdekker
DJL Dakspecialisten Kapelle -
3.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
4.
Verkoopmedewerker Sikkens Service Center – Goes
Sikkens Zuid West Goes -
5.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
6.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
7.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
8.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele