Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Jesse Klaver in Goes: 'Extra kerncentrales in Borssele? Die komen er niet'
De gehoorzaal van het Goese Lyceum was maandagavond het decor van de gezamenlijke Zeeuwse ledenbijeenkomst van GroenLinks en de PvdA. Met Tweede Kamerlid en GroenLinks-partijleider Jesse Klaver als gastspreker ging het over uitgesproken linkse thema's: inkomensongelijkheid, zorgproblematiek, woningnood, milieu... en ook energie.
MIDDELBURG - In meerdere plaatsen binnen en buiten Zeeland wordt momenteel een hinderlijke geur geroken. Volgens Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) wordt er momenteel onderzoek gedaan naar de herkomst van deze lucht.
Hoe was de eerste aflevering van Arjen Lubach bij RTL4? Nou, er zijn dus wel degelijk verschillen met de NPO, zag Angela de Jong.
Tempel afgebrand en UNESCO-dorp bedreigd door bosbrand Zuid-Korea
HAHOE (ANP/AFP) - Een historische boeddhistische tempel in Zuid-Korea is afgebrand bij een reeks bosbranden. Een oud traditioneel dorp dat op de UNESCO-werelderfgoedlijst staat, Hahoe, is geëvacueerd omdat het ook dreigt te worden getroffen door het vuur.
De stelling
Nederland moet nauwer samenwerken met andere Europese landen Lees meer
Vacatures
-
1.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen -
2.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
3.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
4.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
5.
Juridisch secretaresse (20-32 uur)
Natas-W Middelburg -
6.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
7.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
8.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele