Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
In het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk werken bezoekers dezer dagen met naald en draad aan een bijzonder kunstwerk. Het borduurproject is een eerbetoon aan de 1.836 slachtoffers van de Watersnoodramp van 1953. Het idee is eenvoudig: iedere deelnemer borduurt een meter mee, ervaring is niet nodig. Zo ontstaat een groeiend monument van herinnering.
Vuurwerk zorgt voor brandje bij buurtschap Poppekerke
WESTKAPELLE - Aan de rand van buurtschap Poppekerke bij Westkapelle heeft zondag aan het einde van de middag een buitenbrand gewoed.
Oud-president Joe Biden kampt met ‘agressieve vorm’ van prostaatkanker
Bij de Amerikaanse oud-president Joe Biden (82) is een ‘agressieve vorm’ van prostaatkanker vastgesteld. Er zijn ook uitzaaiingen tot in het bot. Dat maakt zijn kantoor zondag bekend in een verklaring.
Israël staat hervatting humanitaire hulp Gaza toe
JERUZALEM (ANP/RTR) - Israël zal de toegang van een "basishoeveelheid voedsel" tot de Gazastrook toestaan om een hongersnood te voorkomen, meldt het kantoor van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu. Israël laat sinds 2 maart geen humanitaire hulp meer toe in de belegerde kuststrook.
De stelling
De rijdende rechter na 30 jaar van de buis Lees meer
Vacatures
-
1.
Schoonmaker (M/V)
Mariteam Shipyard BV Sint Annaland -
2.
Verkoop- & Magazijnmedewerker (32-40 uur) bij Dparts
Dparts BV Terneuzen -
3.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
4.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
5.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
6.
Medewerker Broodjeszaak 16-32 (uren in overleg)
Helens Bakery B.V. Middelburg -
7.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
8.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele