Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
De 58e editie van de Omloop van de Braakman is gewonnen door Meindert Weulink uit Diepenveen. De renner van Parkhotel Valkenburg maakte deel uit van de allereerste kopgroep en bleef de hele wedstrijd voorin meerijden. In de voorlaatste ronde ontstond een kopgroep van vijf renners, waaruit Weulink vlak voor het ingaan van de laatste ronde wegsprong en niet meer achterhaald kon worden. Op de streep in Philippine had hij 33 seconden voorsprong op Rick Ottema uit Groningen. De Belg Michiel Coppens werd derde.
Beschonken scooterbestuurder ten val in Yerseke
YERSEKE - Een scooterbestuurder is vannacht ten val geraakt in Yerseke. De hulpdiensten schoten te hulp.
Lando Norris is na de eerste race van het seizoen de leider van het klassement. De Brit van McLaren eindigde in de spectaculaire race in Melbourne vóór Max Verstappen, die na 1029 dagen en 63 races zijn eerste plek moest afstaan. Verstappens ploeggenoot Liam Lawson greep naast de punten.
WAALWIJK (ANP) - PSV heeft met een 3-0-overwinning bij RKC Waalwijk de achterstand op koploper Ajax verkleind tot 5 punten. De Amsterdammers, die een wedstrijd minder hebben gespeeld, krijgen op zondag AZ op bezoek in de Johan Cruijff ArenA. RKC bleef voorlaatste met 7 punten achterstand op nummer 16 Willem II.
De stelling
Minister wil mes zetten in ambtenarenapparaat Lees meer
Vacatures
-
1.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
2.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
3.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
4.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
5.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
CNC Kantbank Operator
RainTec Kapelle -
7.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
8.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis