Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Nog wat gammel en met wat spierpijn stond een groep van twaalf hardlopers gisteravond bij het Nollebos in Vlissingen voor een speciale trainingssessie. Ondanks de marathons die afgelopen weekend werden gelopen, hebben ze toch de moed verzameld om nog één klein rondje te rennen. De groep traint namelijk voor een speciale loop. Op Bevrijdingsdag zullen deze hardlopers het vredevuur naar Vlissingen brengen. "Ik ga die nacht in ieder geval weinig slapen", zegt organisator Jean-Pierre Maas.
Inbeslagname voertuig na herhaaldelijk rijden onder invloed
MIDDELBURG - De politie heeft maandag op Walcheren een voertuig in beslag genomen van een bestuurder die al meermaals was betrapt op het rijden onder invloed.
China heeft premies uitgeloofd voor tips die leiden tot de aanhouding van drie ‘geheime agenten’ van de Amerikaanse NSA, die verdacht worden van het uitvoeren van cyberaanvallen tegen de Aziatische Winterspelen afgelopen februari. Deze aankondiging komt op een moment van hoge spanning tussen China en Amerika over importheffingen. Volg alle ontwikkelingen in Amerika in ons liveblog.
TomTom boekt winst na miljoenenverlies door kostenbesparingen
AMSTERDAM (ANP) - Navigatiedienstverlener TomTom heeft afgelopen kwartaal winst geboekt, na een miljoenenverlies een jaar eerder. Het Amsterdamse bedrijf gaf minder geld uit, vooral aan onderzoek en ontwikkeling van geografische data.
De stelling
Statiegeldplicht ook voor sapflessen Lees meer
Vacatures
-
1.
Juridisch secretaresse (20-32 uur)
Natas-W Middelburg -
2.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
3.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
4.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
5.
Verkoopmedewerker
Warmteservice Vlissingen Vlissingen -
6.
Leidinggevende bediening/ medewerker bediening
Cindyduinlust Dishoek -
7.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
8.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen