Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
MIDDELBURG - Het was voor de 50-jarige 'klusjesman' R. B. uit Weert toch wel even schrikken, toen hij de eis van de officier in Middelburg hoorde: vijf jaar cel en een boete van 30.000 euro. En dat voor iets waar hij naar eigen zeggen part noch deel aan had gehad: zijn betrokkenheid bij het inrichten van een professioneel drugslab en het bezit van MDMA.
Is Donald Trump verantwoordelijk voor de grootste financiële fraude ooit? Die vraag doemt op nadat de Amerikaanse president vier uur voor het opschorten van veel importheffingen een bericht de wereld inslingerde dat het fantastisch was om (aandelen) te kopen. Miljardairs uit zijn entourage zagen hun vermogen gigantisch stijgen. ,,Hij krijgt enorme claims aan zijn broek.’’
KAPELLE (ANP) - De Vlaketunnel in de A58 gaat weer open. Een technische storing in de glasvezel is verholpen, meldt Rijkswaterstaat.
De stelling
Extinction Rebellion is een terroristische organisatie Lees meer
Vacatures
-
1.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
2.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
3.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
4.
Verkoopmedewerker
Warmteservice Vlissingen Vlissingen -
5.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
6.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
7.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
8.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen