Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Provincie buigt zich over Zeeland in 2050: 'Morgen al aan werken'
Wat doe je over 25 jaar? Waar woon je? Waar werk je? Misschien ben je tegen die tijd al met pensioen. Zijn er dan nog genoeg mensen om voor je te zorgen? Woon je nog veilig achter onze dijken? Hoe ziet de omgeving eruit? Allemaal vragen waar het provinciebestuur de komende maanden over gaat nadenken én meteen naar wil handelen.
Gaslekkage bij graafwerkzaamheden in Sluis
SLUIS- De brandweer van Sluis is vanmorgen ingezet voor een gaslekkage. Het incident is overgedragen aan de netbeheerder.
Schade geleden door stroomuitval? ‘Check voorwaarden verzekering’
Nog geen uur nadat woensdagmorgen de elektriciteit uitviel bij 62.000 Zeeuwse huishoudens, was de stroomstoring alweer opgelost. Dat betekent dat consumenten niet bij netbeheerder Stedin hoeven aankloppen voor compensatie.
Kabinet wil meer handhaving en hogere boetes tegen illegale vapes
DEN HAAG (ANP) - Meer handhaving tegen de verkoop van illegale vapes en hogere boetes bij overtredingen. Deze en andere maatregelen staan in een actieplan tegen vapen van staatssecretaris Vincent Karremans (Volksgezondheid, VVD). Hij hoopt hiermee het aantal vapegebruikers terug te dringen.
De stelling
De koffie wordt duurder en duurder Lees meer
Vacatures
-
1.
Vacature per 1 april
Tcbsteenbergen Cadzand -
2.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
3.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
4.
Helpende (plus) gedetacheerd
CuraJob Goes -
5.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
6.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
7.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
8.
Kok/ Medewerker keuken
Restaurant de heksenketel Vrouwenpolder