Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Vlaketunnel dicht door technische problemen, vertraging meer dan een uur
De Vlaketunnel in de A58 is in beide richtingen dicht door een technische storing. Rijkswaterstaat weet nog niet wanneer de tunnel weer opengaat.
Grote verkeershinder vanwege afsluiting Vlaketunnel A58
SCHORE - De Vlaketunnel is ook vanochtend nog afgesloten. De technische storing die gisteren optrad, is nog altijd niet opgelost. Door de stremming zijn lange files ontstaan.
De Verenigde Staten hebben de invoerheffingen voor veel landen verlaagd. Het lijkt erop dat dat ook voor de Europese Unie geldt. Maar zeker niet voor China, waarvoor het percentage juist is verhoogd naar 125 procent. Het land zoekt nu toenadering tot de EU en Australië. Volg alle ontwikkelingen over de internationale handelsoorlog in ons liveblog.
Verkoopspurt chipconcern TSMC door sterke AI-vraag
HSINCHU (ANP/BLOOMBERG) - Het Taiwanese TSMC, 's werelds grootste producent van geavanceerde chips voor toepassingen rond kunstmatige intelligentie, heeft de omzet in het afgelopen kwartaal met 42 procent omhoog zien schieten. Dat kwam vooral door een sterke vraag naar chips voor AI en smartphones.
De stelling
Ik maak me zorgen over een mogelijke recessie Lees meer
Vacatures
-
1.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
2.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
3.
Verkoopmedewerker
Warmteservice Vlissingen Vlissingen -
4.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
5.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
6.
Storemanager
Dogsmopolitan Domburg Domburg -
7.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
8.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle