Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Vrouwenkledingketen Gerry Weber is failliet verklaard door de rechtbank. Het bedrijf heeft dat in een persverklaring gemeld. Volgens curatoren is er wel kans op een doorstart van de keten.
30 Maanden celstraf voor overval Albert Heijn Oostburg
MIDDELBURG - De rechtbank in Middelburg heeft vandaag de 37-jarige Pool S.M. voor een gewapende overval een gevangenisstraf van dertig maanden opgelegd. Ook moet hij twee slachtoffers elk een schadevergoeding van 2000 euro betalen.
Jim Bakkum na zes jaar weer in musical: ‘Geschreven door mijn held en broer’
Jim Bakkum gaat na zes jaar weer in een musical spelen, genaamd Stoornis Of My Life. Het stuk is bedacht en geschreven door ‘zijn held en broer in de voorstelling’ Alex Klaasen. Bakkum omschrijft het stuk als ‘de musical die weigert over autisme te gaan’.
Tennisser De Jong strandt in tweede ronde ATP-toernooi Marrakesh
MARRAKESH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de kwartfinale te bereiken van het toernooi van Marrakesh. De 24-jarige Noord-Hollander verloor in twee sets van de Poolse qualifier Kamil Majchrzak: 6-7 (3) 1-6.
De stelling
Maakt u gebruik van Spotify? Lees meer
Vacatures
-
1.
Leidinggevende horeca
Biercafé Vliegende Hollander Middelburg -
2.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
3.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
4.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
5.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
Leidinggevende bediening/ medewerker bediening
Cindyduinlust Dishoek -
7.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
8.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke