Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
De kinderopvang wordt steeds duurder en vaak zijn er lange wachtlijsten. Daarom kiezen steeds meer gezinnen ervoor om een au pair in hun gezin te verwelkomen. In de afgelopen drie jaar is het aantal au pairs in Zeeland met meer dan een derde gestegen. Het gezin Sinke uit Groede heeft sinds juni een au pair in huis.
MIDDELBURG - In meerdere plaatsen binnen en buiten Zeeland wordt momenteel een hinderlijke geur geroken. Volgens Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) wordt er momenteel onderzoek gedaan naar de herkomst van deze lucht.
Karen Damen (50) was voor meer dan vijftien jaar de ‘roodharige van K3', maar sinds 2019 liet ze haar haren vast blonderen. Het is de kleur die ze ook voor haar tijd in de meidengroep had. Toch overweegt de zangeres om binnenkort weer een bezoekje te geven aan de kapper voor de langverwachte K3-reünie. ,,Het zou heel raar zijn met twee blondines en een zwartharige.’’
Hornbach ontvangt meer klanten en vergroot marktaandeel
HOUTEN (ANP) - Hornbach heeft zijn marktaandeel in Nederland vorig jaar verder uitgebreid van 27,1 procent naar gemiddeld 28,1 procent. Dat heeft de doe-het-zelfketen dinsdag bekendgemaakt bij de presentatie van de voorlopige jaarresultaten. Volgens Hornbach is het aantal klanten in 2024 opnieuw gestegen, zowel in fysieke winkels als online.
De stelling
Transgender militairen ontslaan? Lees meer
Vacatures
-
1.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
2.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
3.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen -
4.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
5.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
6.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
7.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
8.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke