Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
"Het is jammer dat mooi zoet water nu zo de zoute wateren instroomt", zegt provinciebestuurder Arno Vael. Daarom werken de provincie en Waterschap Scheldestromen samen met de Brabantse buren om het zoete regenwater van de Brabantse Wal beter in te zetten voor de natte natuur in het Markiezaatsmeer. Vrijdagmiddag was de ingebruikname van de nieuwe stuw in het natuurgebied, dat deels op Zeeuws en deels op Brabants grondgebied ligt bij bezoekerscentrum Kraaijenberg in het buitengebied van Bergen op Zoom.
150 Meter berm gaat in vlammen op bij Kapelle
KAPELLE - In het buitengebied van Kapelle is vrijdagmiddag een flinke strook berm in vlammen opgegaan. De brandweer werd ingezet.
Zeker 1000 doden door aardbeving in Myanmar
NAYPYIDAW (ANP/AFP) - Het dodental na de aardbeving in Myanmar is gestegen naar boven de 1000. De junta maakt zaterdag bekend dat er ook zeker 2376 gewonden zijn gevallen. De beving met een kracht van 7.7 trof vrijdag centraal Myanmar en veroorzaakte enorme verwoestingen in grote delen van het land.
De stelling
Gerard Joling met realityserie terug op TV Lees meer
Vacatures
-
1.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
2.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
3.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
4.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
5.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
Storemanager
Dogsmopolitan Domburg Domburg -
7.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
8.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen