Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Het moet een duivels dilemma zijn geweest voor de hoofdredactie van Trouw. Die werd in de Tweede Wereldoorlog door de Duitse bezetter voor de keuze gesteld: als de krant zichzelf zou opheffen dan zouden 23 verspreiders van de verzetskrant in leven blijven. Zou de krant doorgaan, dan zouden ze alle 23 worden geëxecuteerd.
Twee Vlissingers opgepakt voor drugshandel en -import
VLISSINGEN - De Zeehavenpolitie Zeeland-West-Brabant heeft gisteren twee mannen uit Vlissingen aangehouden op verdenking van handel in en import van verdovende middelen. De aanhoudingen vonden plaats in de vroege ochtend.
De politie heeft een 33-jarige man uit Vlaardingen aangehouden. Hij wordt ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een dodelijk schietincident aan de Visodeweg in Vlissingen.
UvA: voorlopig geen uitwisseling met universiteit in Jeruzalem
AMSTERDAM (ANP) - De Universiteit van Amsterdam (UvA) wisselt voorlopig geen studenten meer uit met de Hebrew University in Israël. De samenwerking met de universiteit in Jeruzalem bestaat sinds de jaren tachtig en werd telkens stilzwijgend verlengd. De UvA besloot de samenwerking vorig jaar zomer te pauzeren in afwachting van het oordeel van een adviescommissie. Nu maakt de universiteit bekend dat de uitwisselingen voorlopig niet worden hervat.
De stelling
Maak het lidmaatschap van de bibliotheek voor iedereen gratis Lees meer
Vacatures
-
1.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
2.
Operator Verse Mosselen
Rvyerseke Yerseke -
3.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
4.
Automonteur
AVH auto's Kapelle -
5.
Assistent bedrijfsleid(st)er
Walcherschen Dolphyn Domburg -
6.
Zelfstandig Dakdekker
DJL Dakspecialisten Kapelle -
7.
Ontbijtmedewerk(st)er
Meer Hotels Domburg -
8.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland