Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Provincie buigt zich over Zeeland in 2050: 'Morgen al aan werken'
Wat doe je over 25 jaar? Waar woon je? Waar werk je? Misschien ben je tegen die tijd al met pensioen. Zijn er dan nog genoeg mensen om voor je te zorgen? Woon je nog veilig achter onze dijken? Hoe ziet de omgeving eruit? Allemaal vragen waar het provinciebestuur de komende maanden over gaat nadenken én meteen naar wil handelen.
Gaslekkage bij graafwerkzaamheden in Sluis
SLUIS- De brandweer van Sluis is vanmorgen ingezet voor een gaslekkage. Het incident is overgedragen aan de netbeheerder.
Schade geleden door stroomuitval? ‘Check voorwaarden verzekering’
Nog geen uur nadat woensdagmorgen de elektriciteit uitviel bij 62.000 Zeeuwse huishoudens, was de stroomstoring alweer opgelost. Dat betekent dat consumenten niet bij netbeheerder Stedin hoeven aankloppen voor compensatie.
Ex-burgemeester Groningen veroordeeld voor schennispleging
ZWOLLE (ANP) - De politierechter in Zwolle heeft woensdag voormalig burgemeester van Groningen Koen Schuiling een boete van 250 euro opgelegd voor schennis van de eerbaarheid. De rechter acht bewezen dat de 66-jarige Schuiling in maart vorig jaar op de A7 tussen Hoogezand en Groningen al rijdend heeft gemasturbeerd. Schuiling ontkent de beschuldigingen. Het vonnis is conform de eis van het Openbaar Ministerie.
De stelling
De koffie wordt duurder en duurder Lees meer
Vacatures
-
1.
Assistent bedrijfsleid(st)er
Walcherschen Dolphyn Domburg -
2.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
3.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
4.
Verkoopmedewerker
Warmteservice Vlissingen -
5.
Helpende (plus) gedetacheerd
CuraJob Goes -
6.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
7.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
8.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland