Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Het Middelburgse mattenmysterie duurt voort. Nog steeds weet niemand wie er in het holst van afgelopen woensdagnacht bedrukte deurmatten voor tientallen huisdeuren rondom de Oostkerk heeft achtergelaten. Wel is er iemand zo slim geweest om de beelden op de videodeurbel terug te kijken. En dat levert nu een eerste clue op.
Brandweer blust bermbrand langs Oud Ferdinandusdijk Heikant
HEIKANT - In Heikant is maandagavond brand uitgebroken in de berm langs de Oud Ferdinandusdijk. De brandweer van Hulst rukte uit om het vuur te bestrijden.
Kabinet wilde ‘zuinig’ doen, maar tekort loopt wel degelijk op
Het kabinet predikte zuinigheid en voorzichtigheid toen het de voorjaarsnota opstelde, de jaarlijkse bijstelling van de rijksbegroting. Maar onder de streep loopt het begrotingstekort, al is het maar een beetje, wel degelijk op.
Banken en chipbedrijven bovenaan in licht hogere AEX
AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag licht hoger geopend onder aanvoering van de banken en chipbedrijven. ABN AMRO en ING stegen 2 en 1,9 procent, na goed ontvangen resultaten van Deutsche Bank. De grootste bank van Duitsland won 2,8 procent in Frankfurt. De chipbedrijven ASMI, Besi en ASML wonnen tot 2,5 procent. De algehele stemming op de beurzen bleef wel voorzichtig in afwachting van de verdere ontwikkelingen rond de handelsoorlog met de Verenigde Staten.
De stelling
Krijgt u vakantiegeld? Lees meer
Vacatures
-
1.
Verkoopmedewerker Sikkens Service Center – Goes
Sikkens Zuid West Goes -
2.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
3.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
4.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
5.
Zelfstandig Dakdekker
DJL Dakspecialisten Kapelle -
6.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
7.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
8.
Onderhoudsmedewerker camping(20/38)
Strandcamping Valkenisse Biggekerke