Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Zeeuwse dorps- en stadsraden vinden dat ze meer invloed moeten hebben op besluiten die over hun woonplaats worden genomen. Ze vinden dat ze eerder betrokken moeten worden bij plannen. Tegelijkertijd vinden ze wel dat ze over relevante zaken kunnen meepraten. Dat blijkt uit een enquête van Omroep Zeeland.
Gaslek in Friesestraat Wolphaartsdijk
WOLPHAARTSDIJK - Bij de Friesestraat in Wolphaartsdijk is dinsdag aan het einde van de ochtend een gaslek ontstaan. De brandweer rukte met spoed uit.
Feyenoord mist woensdag Gernot Trauner, Bart Nieuwkoop en Anis Hadj Moussa in het bekerduel bij PSV. Verdediger Trauner heeft rust nodig na de wedstrijden tegen Lille (6-1-verlies) en Ajax (2-1-verlies), Nieuwkoop en Hadj Moussa hielden lichte blessures over aan de Klassieker in Amsterdam.
Australië verbiedt overheidsdiensten gebruik AI-tool DeepSeek
CANBERRA (ANP/BLOOMBERG) - De Australische regering verbiedt alle overheidsdiensten om de nieuwe Chinese AI-tool DeepSeek te gebruiken vanwege zorgen over de nationale veiligheid. Volgens de Australische minister van Binnenlandse Zaken is er per direct een verbod op het gebruik van DeepSeek op systemen en apparaten van de overheid. Hij gaf aan dat DeepSeek een "onacceptabel veiligheidsrisico" vormt.
De stelling
Bank wil weten of je aan het bellen bent bij grote overboeking Lees meer
Vacatures
-
1.
Verkoopmedewerker
Mechielsen kampeercentrum Noordwelle -
2.
Backoffice Medewerker
CuraJob Goes -
3.
Mama Baan?! Medewerker Broodjeszaak, 3 tot 5 dagen van ongeveer 9.30 tot 13.30h. 12-20
Helens Bakery B.V. Middelburg -
4.
Woonbegeleider Beschermd Wonen
Flexwerk de Visser Vogelwaarde -
5.
Pakketbezorger
Interdistri Kapelle -
6.
Ervaren boekhouder en belastingconsulent heeft tijd voor u!
Rjdg Serooskerke Schouwen -
7.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
8.
Energieke accountmanager gezocht bij JobManiac!
JobManiac Goes B.V. Goes