Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Zeeland wil meer zand. Rijkswaterstaat heeft voor de komende jaren vastgesteld hoeveel zand er opgespoten moet worden op de Zeeuwse stranden, maar de provincie vindt dat niet genoeg. In een brief aan minister Barry Madlener (Infrastructuur en Waterstaat) vraagt Zeeland om twintig procent meer zand dan nu op de planning staat.
Politie en Provincie Zeeland waarschuwen voor oplichters
MIDDELBURG - De politie en Provincie Zeeland waarschuwen voor oplichters die zich voordoen als medewerkers van hun organisaties.
Zelensky is weer welkom in het Witte Huis nu er een voorstel ligt voor een staakt-het-vuren. Dat zei Donald Trump zojuist. Twee weken geleden kregen de presidenten nog een opvallende ruzie in het kantoor van de Amerikaanse president. Trump beschuldigde zijn Oekraïense collega ervan dat hij niet bereid was om over vrede te praten en dat hij ondankbaar zou zijn voor de Amerikaanse steun. Lees alles over de oorlog in Oekraïne en de situatie in Rusland in ons liveblog.
Macron maant legerchefs: tijd dringt voor troepenplan Oekraïne
PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron heeft de andere landen die willen bijdragen aan een beschermingsmacht voor Oekraïne gemaand voort te maken met hun plannen. Nu de vredesbesprekingen vaart krijgen, moet er een concreet plan op tafel komen, hield Macron de hoogste militairen voor van 36 landen die een bijdrage willen leveren.
De stelling
Maak het delen van beelden van gewonden strafbaar Lees meer
Vacatures
-
1.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
2.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
3.
Medewerker Bediening
Restaurant de heksenketel Vrouwenpolder -
4.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
5.
Verpleegkundige gedetacheerd
CuraJob Goes -
6.
Helpende (plus) gedetacheerd
CuraJob Goes -
7.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
8.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis