Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Politie onderzoekt steekincident Vlissingen
De politie doet onderzoek naar een steekincident waarbij een 49-jarige man uit Vlissingen gewond is geraakt.
Bestuurder ongeluk Borssele mogelijk onder invloed
BORSSELE - De bestuurder die zondagavond bij Borssele met zijn auto in een sloot belandde, reed mogelijk onder invloed van alcohol. De politie doet nog verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Zanger Rob de Nijs overleden op 82-jarige leeftijd
Zanger Rob de Nijs is op 82-jarige leeftijd overleden. Dat heeft producent MediaLane, die de musical over zijn leven heeft gemaakt, maandag gemeld. De Nijs overleed in zijn woning in Bennekom in het bijzijn van zijn dierbaren.
Zanger Rob de Nijs op 82-jarige leeftijd overleden
BENNEKOM (ANP) - Zanger Rob de Nijs is op 82-jarige leeftijd overleden. Dat heeft producent MediaLane, die de musical over zijn leven heeft gemaakt, maandag gemeld aan het ANP. De Nijs overleed in zijn woning in Bennekom in het bijzijn van zijn dierbaren.
De stelling
Woont u in een stad of een dorp? Lees meer
Vacatures
-
1.
Timmerman - Glaszetter
G.K.O. de Dreu Borssele -
2.
Hulpmonteur / Magazijnbeheerder
N.V. EPZ Borssele -
3.
Pakketbezorger
Interdistri Kapelle -
4.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke -
5.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
6.
Verkoper Kunststof kozijnen
Artena Kozijnen en Rolluiken Goes -
7.
Assistent bedrijfsleid(st)er
Walcherschen Dolphyn Domburg -
8.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen