Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Nu we met z'n allen steeds meer elektriciteit gebruiken én opwekken is het elektriciteitsnet op veel plekken in Nederland aan uitbreiding toe. Zo ook in West-Zeeuws-Vlaanderen. Netbeheerders Stedin en TenneT willen daarom het hoogspanningsstation bij Oostburg uitbreiden. Belangstellenden werden gisteravond bijgepraat over de plannen tijdens een informatieavond.
Auto’s in botsing op Bossenburghweg in Vlissingen
VLISSINGEN - Op de Bossenburghweg in Vlissingen zijn maandagochtend twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen. Beide voertuigen liepen schade op, en de airbags gingen af.
Energiebedrijf Ørsted volgt het komende jaar met drie camera’s vogels in het windpark Borssele 1&2 op zee. Het doel is te begrijpen welke soorten het grootste risico lopen op een aanvaring met een turbine, zodat er maatregelen kunnen worden genomen om dat te voorkomen.
AIVD en MIVD vergaren steeds meer informatie in het geheim
DEN HAAG (ANP) - Door internationale spanningen vergaarden de inlichtingendiensten AIVD en MIVD in 2024 wederom meer informatie in het geheim, meldt toezichthouder Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden (TIB) in haar jaarverslag. De toezichthouder kreeg 30 procent meer verzoeken om bijzondere bevoegdheden in te zetten dan een jaar eerder. Het gaat hierbij bijvoorbeeld om telefoons afluisteren, camera's of microfoons plaatsen bij iemand thuis of internetverkeer aftappen.
De stelling
Stop thuisonderwijs op basis van geloof of levensovertuiging Lees meer
Vacatures
-
1.
CNC Kantbank Operator
RainTec Kapelle -
2.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
3.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
4.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
5.
Assistent Depotmedewerker
Martens Renewables Nieuwdorp -
6.
Projectleider
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
7.
Assistent bedrijfsleid(st)er
Walcherschen Dolphyn Domburg -
8.
Chauffeur
Koninklijke Euser B.V. Sluis