Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Mooier kan het eigenlijk niet: vijf wedstrijden voor het einde van de competitie spelen de drie Zeeuwse derdedivisionisten nog allemaal ergens om. Koploper Hoek wil dit weekeinde de riante voorsprong op de concurrentie behouden, maar heeft wel een lastige uitwedstrijd bij FC Lisse. Kloetinge vecht voor de derde plek en GOES wil koste wat het kost boven de nacompetitiestreep blijven.
Melding gevaarlijke stof Sas van Gent blijkt loos alarm
SAS VAN GENT - De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt voor een melding van een gevaarlijke stof in een supermarkt aan de Westkade in Sas van Gent. Uiteindelijk bleek sprake te zijn van loos alarm.
Alle ministeries betrokken bij datalek overheidswebsites
Alle ministeries zijn betrokken bij een datalek op de websites rijksoverheid.nl, openoverheid.nl en overheid.nl.
Jeugdzorg: extra geld lost structurele problemen niet op
UTRECHT (ANP) - Het extra geld voor de jeugdzorg helpt op korte termijn, maar Jeugdzorg Nederland ziet dat de problemen worden doorgeschoven naar de toekomst. Volgens de branchevereniging is het een tijdelijke oplossing voor een structureel probleem. Het kabinet heeft in de voorjaarsnota bijna 3 miljard euro vrijgemaakt voor gemeenten de komende twee jaar. Het grootste deel hiervan is bestemd voor de jeugdzorg.
De stelling
Bent u dit jaar al naar een musical geweest? Lees meer
Vacatures
-
1.
Zelfstandig Dakdekker
DJL Dakspecialisten Kapelle -
2.
Autotechnicus / Automonteur
Autobedrijf de Kramer Yerseke -
3.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
4.
Leidinggevende horeca
Biercafé Vliegende Hollander Middelburg -
5.
Onderhoudsmedewerker camping(20/38)
Strandcamping Valkenisse Biggekerke -
6.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
7.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
8.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele