Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Groepjes studenten lopen in en uit, de bel van een tram klinkt en stemmen met zachte klanken zijn te horen. Het is druk op de Noorderplaats in Antwerpen. Het is ook de plek waar Campus Spoor Noord van AP Hogeschool ruim tien jaar geleden werd gebouwd, met plaats voor 3.500 studenten. Onder hen ook een heel aantal van HZ University of Applied Sciences in Vlissingen.
Auto’s in botsing op Bossenburghweg in Vlissingen
VLISSINGEN - Op de Bossenburghweg in Vlissingen zijn maandagochtend twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen. Beide voertuigen liepen schade op, en de airbags gingen af.
Waarom hebben bruggen en viaducten een slechter wegdek?
Als je met de auto over een viaduct of brug rijdt, merk je soms dat het wegdek anders is dan op andere wegen. Hoe kan dat, vraagt lezer Julia van Damme zich af. Onze auto-expert Niek Schenk geeft antwoord.
FIA test in China strenger op buigzame achtervleugel F1-auto
MELBOURNE (ANP) - De Formule 1-teams moeten nog deze week veranderingen doorvoeren aan de achtervleugels van hun auto's. De overkoepelende autosportbond FIA gaat al in de komende Grote Prijs van China strengere controles uitvoeren op de buigzaamheid van de vleugels, die een rol speelt in de snelheid. De FIA heeft maandag de teams op de hoogte gesteld.
De stelling
Woont u in een stad of een dorp? Lees meer
Vacatures
-
1.
Werkvoorbereider Projecten
N.V. EPZ Borssele -
2.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
3.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
4.
Operator Verse Mosselen
Rvyerseke Yerseke -
5.
Assistent bedrijfsleid(st)er
Walcherschen Dolphyn Domburg -
6.
Pakketbezorger
Interdistri Kapelle -
7.
INSTRUCTEUR / ALLROUND STALMEDEWERKER
Stal Veersedam Kamperland -
8.
Werkvoorbereider / Calculator
Marbel Houtbouw Yerseke