Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Statenleden morren over Zanddijk
De voortgang of liever gezegd, het gebrek aan voortgang, van het Zanddijk-project, het verbeteren van het traject Zanddijk-Molendijk tussen Yerseke en de A58, zorgt voor morrende Statenleden in Provinciale Staten. Grond is nog niet aangekocht, vergunningen nog niet rond en een plan om alvast te beginnen valt vooralsnog niet lekker. Ook wordt aan de opstelling van de gemeente Reimerswaal getwijfeld.
Traumahelikopter landt bij Arnemuiden voor noodsituatie in Oost-Souburg
OOST-SOUBURG - Het Mobiel Medisch Team is vanmiddag bij Arnemuiden geland voor een medische noodsituatie in Oost-Souburg. De patiënt is per traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht.
De provincie Zeeland is het getreuzel rond de Zanddijk meer dan beu. Gedeputeerde Harry van der Maas komt daarom met een aangepast plan voor de hoognodige aanpak van de provinciale weg naar Yerseke. Daarmee zet hij dwarsliggende grondeigenaren buitenspel. Ook kan hij desnoods de gemeente Reimerswaal passeren. ,,Mijn geduld is op.”
Terreurofficier betrokken bij onderzoek steekincident Amsterdam
AMSTERDAM (ANP) - Bij het onderzoek naar het steekincident in het centrum van Amsterdam is een terreurofficier betrokken, zei hoofdofficier van justitie in Amsterdam René de Beukelaer in een uitzending van het programma Park Politiek van AT5. Of het Openbaar Ministerie ook denkt dat de verdachte een terroristisch motief had, zegt De Beukelaer niet.
De stelling
Dit kabinet is goed bezig Lees meer
Vacatures
-
1.
Automonteur
AVH auto's Kapelle -
2.
Zelfstandig werkend Kok gezocht
10011982 Middelburg -
3.
Storemanager
Dogsmopolitan Domburg Domburg -
4.
Productie medewerker
Mazbout Vlissingen -
5.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
Inspector
Saybolt Nederland B.V. Vlissingen -
7.
koelmonteur
B&S koeltechniek en airco B.V. Serooskerke -
8.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele