Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Even geduld aub
Bezig met ophalen gegevens
Voorpaginanieuws
Prikbord
Het komende half jaar staat de Grevelingendam in de spotlight vanwege zijn 60-jarig bestaan. Dit werd vanmiddag feestelijk gevierd bij restaurant Grevelingen met lezingen, de bekendmaking van het beste 'dammoment' en het hijsen van een jubileumvlag om de verbinding tussen Goeree-Overflakkee en Schouwen-Duiveland te vieren.
Brandje in leegstaand gebouw Boslaan Axel
AXEL - In een leegstaand gebouw bij de Boslaan in Axel hebben onbekenden dinsdag aan het einde van de middag een brandje gesticht. De brandweer rukte uit om te blussen.
Miljoenen Nederlanders gaan het merken: Spotify wordt duurder, en flink ook
Miljoenen Nederlandse abonnees van Spotify gaan vanaf volgende maand meer betalen voor hun abonnement. De grootste muziekstreamingdienst ter wereld verhoogt vanaf 1 mei de prijzen met 1 tot 4 euro per maand. Voor nieuwe leden gaan de verhoogde prijzen onmiddellijk in. Dat blijkt uit een mail die Spotify deze week naar een deel van de leden heeft gestuurd.
Gemengd slot op Wall Street in afwachting nieuwe heffingen Trump
NEW YORK (ANP) - De hoofdgraadmeters op de aandelenbeurzen in New York lieten dinsdag aan het eind van de handel een wisselend beeld zien. Beleggers wachten de nieuwe importheffingen af die president Donald Trump naar verwachting op woensdag aankondigt, in de hoop dat dan meer duidelijk wordt over zijn handelsbeleid.
De stelling
Heeft u wel eens last gehad van ongepast gedrag? Lees meer
Vacatures
-
1.
Storingstechnicus / Werktuigkundige
N.V. EPZ Borssele -
2.
Mechanisch Monteur
N.V. EPZ Borssele -
3.
Juridisch secretaresse (20-32 uur)
Natas-W Middelburg -
4.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Sluis -
5.
Bijrijder
Koninklijke Euser B.V. Vlissingen -
6.
Chauffeur B-rijbewijs
Interdistri Kapelle -
7.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
8.
Leidinggevende horeca
Biercafé Vliegende Hollander Middelburg